Gönderen Konu: Bir Kız Çocuğunun Babasına Mektubu  (Okunma sayısı 415 defa)

admin

  • Administrator
  • Jr. Member
  • *****
  • İleti: 72
  • Administrator
Bir Kız Çocuğunun Babasına Mektubu
« : Mayıs 04, 2017, 09:28:36 ÖÖ »
ALINTIDIR -

Annemin karnındayken ilk kez senin sesini duyduğum anda başladı her şey… Bana dokunamasan da, bana dokunmak için annemin karnını tuttuğunu hissedebiliyordum. Sonra bir karmaşanın içinde ilk defa seninle göz göze geldim. Sanırım yüzündeki gülümseme, gözündeki de gözyaşıydı o anda.

Beni annemin kucağına verdiklerinden sonra, senin sıcacık kucağında yine göz göze geldik. Bana olan bakışların ne kadar güven verici ve yumuşacıktı k içimi ısıttın her an. Sana “baba” diyeceğimi o an anladım üstelik. Ve o andan itibaren benim için “baba” demek sıcacık bakışlar ve güven dolu bir kucak demekti.

Annemle ve seninle yaşayacağımız eve geldiğimiz zaman, beni tüm hayatım boyunca kucağında taşıyacağını anladım. Ağladığım zaman gözyaşlarımı silen, beni kim ağlattıysa ona içten içe kızan yine sendin. O an hangi duygular içinde olursan ol bana baktığın zamanki sıcak bakışlarını gördüğüm her an, senin biricik kızın olduğumu biliyordum.

Bana ileride ne olursa olsun her zaman arkamda senin duracağına, düşecek gibi olduğumda elimden tutacağınaysa emindim. Küçük bir kız olarak senden beklediğim tek şey zaten bu babacığım. Benim ilk aşkım olduğun için her zaman önümde senin gibi bir erkek örneği var. O yüzden benim ilerideki çıtam çok yüksek. Çünkü sen benim için hayattaki en yakışıklı, en güçlü, en güvenilir, en sevgi dolu tek erkeksin. Gözüm gözüne değdiği ilk doğum anımdan beri sen benim hayattaki liderimsin. İyi ki babamsın… Bir daha dünyaya gelecek olsam yine baba olarak seni seçerdim…

Babalar günün kutlu olsun babacığım!
« Son Düzenleme: Mayıs 09, 2017, 06:34:15 ÖS Gönderen: admin »